Os 6230 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.19 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.22 | 7.23 | |||
Pardubice-Semtín | 7.25 | 7.25 | |||
Stéblová | 7.29 | 7.30 | |||
Čeperka | 7.32 | 7.33 | |||
Opatovice nad Labem | 7.35 | 7.36 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci