..: Trasa vlaku R 613 Svatava - JŘ 2017 :..
R 613 „Svatava“
Řazení vlaku: 362_n2 + 3xB249 + Bpee237 + B249 + Bbdgmee236 + A149  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Cheb   14.27 
  Kynšperk nad Ohří  14.38 14.39 
  Sokolov  14.51 14.52 
  Chodov  15.02 15.03 
  Karlovy Vary  15.13 15.15 
  Ostrov nad Ohří  15.27 15.28 
  Klášterec nad Ohří  15.51 15.52 
  Kadaň-Prunéřov  15.56 15.57 
  Chomutov  16.06 16.07 
  Chomutov město  16.10 16.11 
  Jirkov zastávka  16.14 16.14 
  Most  16.25 16.26 
  Bílina  16.36 16.37 
  Teplice v Čechách  16.50 16.51 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  17.09 17.15 
  Praha-Holešovice  18.17 18.18 
  Praha hlavní nádraží  18.27 18.38 

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci