..: Trasa vlaku R 612 Svatava - JŘ 2017 :..
R 612 „Svatava“
Řazení vlaku: 150.2_n2 + B249 + Bpee237 + B249 + Bbdgmee236 + A149  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží  9.21 9.28 
  Praha-Holešovice  9.36 9.37 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  10.40 10.46 
  Teplice v Čechách  11.03 11.04 
  Bílina  11.17 11.18 
  Most  11.28 11.29 
  Jirkov zastávka  11.40 11.41 
  Chomutov město  11.44 11.45 
  Chomutov  11.47 11.49 
  Kadaň-Prunéřov  11.58 11.59 
  Klášterec nad Ohří  12.04 12.05 
  Ostrov nad Ohří  12.27 12.28 
  Karlovy Vary  12.41 12.43 
  Chodov  12.53 12.54 
  Sokolov  13.03 13.04 
  Kynšperk nad Ohří  13.16 13.17 
  Cheb  13.30  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2018 ŽelPage - Felelősök