Os 6114 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 18.33 | ||||
Zahrádky u České Lípy | x | 18.41 | 18.41 | ||
Stvolínky | x | 18.50 | 18.50 | ||
Kravaře v Čechách | x | 18.55 | 18.55 | ||
Blíževedly | 18.59 | 19.00 | |||
Dubičná | x | 19.05 | 19.05 | ||
Úštěk | 19.10 | 19.11 | |||
Liběšice | 19.18 | 19.19 | |||
Horní Řepčice | x | 19.22 | 19.22 | ||
Ploskovice | x | 19.29 | 19.29 | ||
Trnovany u Litoměřic | x | 19.33 | 19.33 | ||
Litoměřice horní nádraží | 19.38 | 19.40 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 19.42 | 19.42 | ||
Žalhostice | 19.45 | 19.46 | |||
Lovosice | 19.52 | 20.01 | |||
Sulejovice | x | 20.05 | 20.05 | ||
Čížkovice | 20.08 | 20.09 | |||
Úpohlavy | x | 20.12 | 20.12 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 20.17 | 20.17 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 20.19 | 20.19 | ||
Libochovice | 20.22 | 20.22 | |||
Libochovice město | 20.27 | 20.33 | |||
Dubany | x | 20.36 | 20.36 | ||
Křesín | x | 20.39 | 20.39 | ||
Koštice nad Ohří | 20.42 | 20.53 | |||
Pátek | x | 20.59 | 20.59 | ||
Radonice nad Ohří | x | 21.01 | 21.01 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 21.05 | 21.05 | ||
Veltěže | x | 21.09 | 21.09 | ||
Louny | 21.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci