Os 6100 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 4.43 | ||||
Zahrádky u České Lípy | x | 4.50 | 4.50 | ||
Stvolínky | x | 4.59 | 4.59 | ||
Kravaře v Čechách | x | 5.03 | 5.03 | ||
Blíževedly | 5.06 | 5.10 | |||
Dubičná | x | 5.15 | 5.15 | ||
Úštěk | 5.20 | 5.31 | |||
Liběšice | 5.38 | 5.39 | |||
Horní Řepčice | x | 5.42 | 5.42 | ||
Ploskovice | x | 5.49 | 5.49 | ||
Trnovany u Litoměřic | x | 5.53 | 5.53 | ||
Litoměřice horní nádraží | 5.58 | 5.59 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 6.01 | 6.01 | ||
Žalhostice | 6.04 | 6.08 | |||
Lovosice závod | x | 6.11 | 6.11 | ||
Lovosice | 6.14 | 6.16 | |||
Sulejovice | x | 6.19 | 6.19 | ||
Čížkovice | 6.23 | 6.31 | |||
Úpohlavy | x | 6.34 | 6.34 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 6.39 | 6.39 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 6.42 | 6.42 | ||
Libochovice | 6.45 | 6.46 | |||
Libochovice město | 6.50 | 6.53 | |||
Dubany | x | 6.56 | 6.56 | ||
Křesín | x | 6.59 | 6.59 | ||
Koštice nad Ohří | 7.02 | 7.05 | |||
Pátek | x | 7.11 | 7.11 | ||
Radonice nad Ohří | x | 7.13 | 7.13 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 7.17 | 7.17 | ||
Veltěže | x | 7.21 | 7.21 | ||
Louny | 7.26 | 7.29 | |||
Louny střed | x | 7.32 | 7.32 | ||
Louny město | x | 7.34 | 7.34 | ||
Březno u Postoloprt | 7.41 | 7.42 | |||
Postoloprty | 7.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci