..: Trasa vlaku R 610 Karlex - JŘ 2017 :..
R 610 „Karlex“
Řazení vlaku: 150.2_n2 + B249 + Bpee237 + B249 + Bbdgmee236 + A149  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží  11.09 11.28 
  Praha-Holešovice  11.36 11.37 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  12.40 12.46 
  Teplice v Čechách  13.03 13.04 
  Bílina  13.17 13.18 
  Most  13.28 13.29 
  Jirkov zastávka  13.40 13.41 
  Chomutov město  13.44 13.45 
  Chomutov  13.47 13.49 
  Kadaň-Prunéřov  13.58 13.59 
  Klášterec nad Ohří  14.04 14.05 
  Ostrov nad Ohří  14.27 14.28 
  Karlovy Vary  14.41 14.43 
  Chodov  14.53 14.54 
  Sokolov  15.03 15.04 
  Kynšperk nad Ohří  15.16 15.17 
  Cheb  15.30  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci