..: Trasa vlaku R 609 Bílina - JŘ 2017 :..
R 609 „Bílina“
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xB249 + Bpee237 + B249 + Bbdgmee236 + A149  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Cheb   10.27 
  Kynšperk nad Ohří  10.38 10.39 
  Sokolov  10.51 10.52 
  Chodov  11.02 11.03 
  Karlovy Vary  11.13 11.15 
  Ostrov nad Ohří  11.27 11.28 
  Klášterec nad Ohří  11.51 11.52 
  Kadaň-Prunéřov  11.56 11.57 
  Chomutov  12.06 12.07 
  Chomutov město  12.10 12.11 
  Jirkov zastávka  12.14 12.14 
  Most  12.25 12.26 
  Bílina  12.36 12.37 
  Teplice v Čechách  12.50 12.51 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  13.09 13.15 
  Praha-Holešovice  14.17 14.18 
  Praha hlavní nádraží  14.27 14.36 

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci