R 606 „Salubia“ | |
Řazení vlaku: 150.2_n2 + 2xB249 + Bpee237 + B249 + Bbdgmee236 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.08 | 15.28 | |||
Praha-Holešovice | 15.36 | 15.37 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.40 | 16.46 | |||
Teplice v Čechách | 17.03 | 17.04 | |||
Bílina | 17.17 | 17.18 | |||
Most | 17.28 | 17.29 | |||
Jirkov zastávka | 17.40 | 17.41 | |||
Odb Chomutov město | 17.44 | 17.45 | |||
Chomutov | 17.47 | 17.49 | |||
Kadaň-Prunéřov | 17.58 | 17.59 | |||
Klášterec nad Ohří | 18.04 | 18.05 | |||
Ostrov nad Ohří | 18.27 | 18.28 | |||
Karlovy Vary | 18.41 | 18.43 | |||
Chodov | 18.53 | 18.54 | |||
Sokolov | 19.03 | 19.04 | |||
Kynšperk nad Ohří | 19.16 | 19.17 | |||
Cheb | 19.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök