..: Trasa vlaku R 606 Salubia - JŘ 2017 :..
R 606 „Salubia“
Řazení vlaku: 150.2_n2 + 2xB249 + Bpee237 + B249 + Bbdgmee236 + A149  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží  15.08 15.28 
  Praha-Holešovice  15.36 15.37 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  16.40 16.46 
  Teplice v Čechách  17.03 17.04 
  Bílina  17.17 17.18 
  Most  17.28 17.29 
  Jirkov zastávka  17.40 17.41 
  Chomutov město  17.44 17.45 
  Chomutov  17.47 17.49 
  Kadaň-Prunéřov  17.58 17.59 
  Klášterec nad Ohří  18.04 18.05 
  Ostrov nad Ohří  18.27 18.28 
  Karlovy Vary  18.41 18.43 
  Chodov  18.53 18.54 
  Sokolov  19.03 19.04 
  Kynšperk nad Ohří  19.16 19.17 
  Cheb  19.30  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci