Os 6031 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 16.27 | ||||
Krásná Lípa | 16.33 | 16.34 | |||
Rybniště | 16.39 | 16.40 | |||
Jedlová | 16.49 | 16.50 | |||
Nová Huť v Lužických horách | x | 16.52 | 16.52 | ||
Svor | 17.00 | 17.01 | |||
Nový Bor | 17.07 | 17.08 | |||
Skalice u České Lípy | x | 17.12 | 17.12 | ||
Česká Lípa střelnice | 17.19 | 17.20 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 17.24 | 17.37 | |||
Srní u České Lípy | x | 17.43 | 17.43 | ||
Jestřebí | x | 17.47 | 17.47 | ||
Staré Splavy | x | 17.51 | 17.51 | ||
Doksy | 17.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci