Os 6008 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bakov nad Jizerou | 12.04 | ||||
Malá Bělá | x | 12.06 | 12.06 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | x | 12.11 | 12.11 | ||
Bělá pod Bezdězem | 12.15 | 12.15 | |||
Bělá pod Bezdězem město | x | 12.19 | 12.19 | ||
Bezděz | x | 12.24 | 12.24 | ||
Okna | x | 12.29 | 12.29 | ||
Doksy | 12.36 | 13.00 | |||
Staré Splavy | x | 13.02 | 13.02 | ||
Jestřebí | x | 13.06 | 13.06 | ||
Srní u České Lípy | x | 13.10 | 13.10 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 13.17 | 13.35 | |||
Česká Lípa střelnice | 13.38 | 13.38 | |||
Skalice u České Lípy | x | 13.45 | 13.45 | ||
Nový Bor | 13.50 | 13.56 | |||
Svor | 14.02 | 14.02 | |||
Nová Huť v Lužických horách | x | 14.09 | 14.09 | ||
Jedlová | 14.13 | 14.14 | |||
Rybniště | 14.23 | 14.24 | |||
Krásná Lípa | 14.30 | 14.31 | |||
Rumburk | 14.37 | 14.40 | |||
Šluknov | 14.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci