Os 5853 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.51 | ||||
Praha-Vysočany | 19.58 | 19.59 | |||
Praha-Horní Počernice | 20.06 | 20.07 | |||
Zeleneč | 20.11 | 20.11 | |||
Čelákovice | 20.19 | 20.20 | |||
Čelákovice-Jiřina | 20.23 | 20.23 | |||
Lysá nad Labem | 20.29 | 20.31 | |||
Ostrá | 20.35 | 20.35 | |||
Stratov | 20.37 | 20.37 | |||
Kostomlaty nad Labem | 20.41 | 20.41 | |||
Kamenné Zboží | 20.44 | 20.44 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 20.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci