Os 5825 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 12.51 | ||||
Praha-Vysočany | 12.58 | 12.59 | |||
Praha-Horní Počernice | 13.06 | 13.07 | |||
Zeleneč | 13.11 | 13.11 | |||
Mstětice | 13.13 | 13.13 | |||
Čelákovice | 13.19 | 13.20 | |||
Čelákovice-Jiřina | 13.23 | 13.23 | |||
Lysá nad Labem | 13.29 | 13.31 | |||
Ostrá | 13.35 | 13.35 | |||
Stratov | 13.37 | 13.37 | |||
Kostomlaty nad Labem | 13.41 | 13.41 | |||
Kamenné Zboží | 13.44 | 13.44 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 13.49 | 14.01 | |||
Nymburk předj.n. | 14.03 | 14.03 | |||
Velké Zboží | 14.06 | 14.06 | |||
Poděbrady | 14.08 | 14.09 | |||
Libice nad Cidlinou | 14.14 | 14.15 | |||
Velký Osek | 14.18 | 14.18 | |||
Veltruby | 14.21 | 14.21 | |||
Kolín-Zálabí | 14.25 | 14.25 | |||
Kolín | 14.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci