Os 5812 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 8.29 | ||||
Kolín-Zálabí | 8.31 | 8.31 | |||
Veltruby | 8.35 | 8.35 | |||
Velký Osek | 8.38 | 8.39 | |||
Libice nad Cidlinou | 8.41 | 8.42 | |||
Poděbrady | 8.46 | 8.47 | |||
Velké Zboží | 8.50 | 8.50 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 8.56 | 9.06 | |||
Kamenné Zboží | 9.10 | 9.10 | |||
Kostomlaty nad Labem | 9.13 | 9.13 | |||
Stratov | 9.17 | 9.17 | |||
Ostrá | 9.19 | 9.19 | |||
Lysá nad Labem | 9.24 | 9.25 | |||
Čelákovice-Jiřina | 9.31 | 9.31 | |||
Čelákovice | 9.34 | 9.35 | |||
Mstětice | 9.40 | 9.40 | |||
Zeleneč | 9.42 | 9.42 | |||
Praha-Horní Počernice | 9.46 | 9.47 | |||
Praha-Vysočany | 9.55 | 9.56 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 10.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci