Os 5626 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 17.09 | ||||
Petrovice nad Orlicí | 17.12 | 17.13 | |||
Třebechovice pod Orebem | 17.18 | 17.22 | |||
Blešno | 17.25 | 17.26 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 17.30 | 17.37 | |||
Hradec Králové zastávka | 17.38 | 17.39 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci