Os 5526 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.04 | ||||
Plotiště nad Labem | x | 15.07 | 15.07 | ||
Všestary | 15.11 | 15.12 | |||
Dlouhé Dvory | x | 15.16 | 15.16 | ||
Dohalice | x | 15.21 | 15.21 | ||
Sadová | x | 15.24 | 15.24 | ||
Hněvčeves | 15.27 | 15.29 | |||
Cerekvice nad Bystřicí | x | 15.31 | 15.31 | ||
Třebovětice | x | 15.33 | 15.33 | ||
Jeřice | x | 15.36 | 15.36 | ||
Hořice v Podkrkonoší | 15.41 | 15.43 | |||
Dobrá Voda u Hořic | x | 15.46 | 15.46 | ||
Ostroměř | 15.53 | 16.02 | |||
Sobčice | x | 16.05 | 16.05 | ||
Vojice | x | 16.08 | 16.08 | ||
Kovač | x | 16.11 | 16.11 | ||
Butoves | 16.14 | 16.15 | |||
Vitiněves | x | 16.18 | 16.18 | ||
Jičín | 16.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci