Os 5514 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.04 | ||||
Všestary | 16.10 | 16.12 | |||
Dlouhé Dvory | x | 16.16 | 16.16 | ||
Dohalice | x | 16.21 | 16.21 | ||
Sadová | x | 16.24 | 16.24 | ||
Hněvčeves | 16.27 | 16.29 | |||
Cerekvice nad Bystřicí | x | 16.31 | 16.31 | ||
Třebovětice | x | 16.33 | 16.33 | ||
Jeřice | x | 16.36 | 16.36 | ||
Hořice v Podkrkonoší | 16.41 | 16.43 | |||
Dobrá Voda u Hořic | x | 16.46 | 16.46 | ||
Ostroměř | 16.53 | 17.02 | |||
Sobčice | x | 17.05 | 17.05 | ||
Vojice | x | 17.08 | 17.08 | ||
Kovač | x | 17.11 | 17.11 | ||
Butoves | 17.14 | 17.15 | |||
Vitiněves | x | 17.18 | 17.18 | ||
Jičín | 17.24 | 17.34 | |||
Jičín zastávka | x | 17.37 | 17.37 | ||
Železnice | x | 17.40 | 17.40 | ||
Jinolice | x | 17.45 | 17.45 | ||
Libuň | 17.48 | 17.49 | |||
Libuň zastávka | x | 17.52 | 17.52 | ||
Jivany | x | 17.55 | 17.55 | ||
Semínova Lhota | x | 17.57 | 17.57 | ||
Rovensko pod Troskami | 18.00 | 18.01 | |||
Ktová | x | 18.04 | 18.04 | ||
Borek pod Troskami | x | 18.07 | 18.07 | ||
Hrubá Skála | 18.10 | 18.11 | |||
Karlovice-Sedmihorky | x | 18.14 | 18.14 | ||
Turnov město | 18.18 | 18.19 | |||
Turnov kolej č. 23 | + | 18.21 | 18.21 | ||
Turnov st.4 | + | 18.23 | 18.23 | ||
Turnov | 18.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci