Os 5407 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 10.30 | ||||
Pilínkov | x | 10.35 | 10.35 | ||
Jeřmanice | 10.41 | 10.41 | |||
Rádlo | x | 10.44 | 10.44 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 10.49 | 10.50 | |||
Hodkovice nad Mohelkou | 10.56 | 10.58 | |||
Sedlejovice | x | 11.02 | 11.02 | ||
Sychrov | 11.05 | 11.06 | |||
Doubí u Turnova | x | 11.10 | 11.10 | ||
Turnov | 11.15 | 11.31 | |||
Dolánky | x | 11.35 | 11.35 | ||
Malá Skála | 11.40 | 11.41 | |||
Líšný | x | 11.44 | 11.44 | ||
Železný Brod | 11.48 | 11.49 | |||
Semily | 11.57 | 11.58 | |||
Nedvězí | x | 12.02 | 12.02 | ||
Košťálov | 12.07 | 12.08 | |||
Libštát | x | 12.10 | 12.10 | ||
Bělá u Staré Paky | x | 12.15 | 12.15 | ||
Stará Paka | 12.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci