Os 5311 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.26 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 16.29 | 16.31 | |||
Pardubice závodiště | x | 16.34 | 16.34 | ||
Staré Jesenčany | x | 16.38 | 16.38 | ||
Medlešice | 16.43 | 16.43 | |||
Chrudim zastávka | x | 16.46 | 16.46 | ||
Chrudim | 16.48 | 16.49 | |||
Slatiňany | 16.54 | 16.55 | |||
Zaječice | x | 17.00 | 17.00 | ||
Chrast u Chrudimi | 17.03 | 17.04 | |||
Horka u Chrudimi | x | 17.06 | 17.06 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 17.13 | 17.13 | ||
Prosetín | x | 17.17 | 17.17 | ||
Žďárec u Skutče | 17.20 | 17.21 | |||
Pokřikov | x | 17.28 | 17.28 | ||
Vojtěchov | x | 17.30 | 17.30 | ||
Holetín | x | 17.35 | 17.35 | ||
Hlinsko v Čechách | 17.40 | 18.02 | |||
Vítanov | x | 18.05 | 18.05 | ||
Stružinec | x | 18.10 | 18.10 | ||
Ždírec nad Doubravou | 18.15 | 18.16 | |||
Sobíňov | x | 18.21 | 18.21 | ||
Bílek | x | 18.23 | 18.23 | ||
Chotěboř | 18.28 | 18.29 | |||
Rozsochatec | 18.36 | 18.36 | |||
Břevnice | x | 18.41 | 18.41 | ||
Havlíčkův Brod | 18.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci