Os 5268 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.37 | ||||
Děčín-Přípeř | x | 17.39 | 17.39 | ||
Děčín-Prostřední Žleb | 17.42 | 17.42 | |||
Děčín-Čertova Voda | x | 17.45 | 17.45 | ||
Dolní Žleb zastávka | x | 17.48 | 17.48 | ||
Dolní Žleb | 17.50 | 17.51 | |||
Schöna | 17.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci