Os 5204 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 14.08 | ||||
Petrovice nad Orlicí | 14.11 | 14.12 | |||
Třebechovice pod Orebem | 14.16 | 14.17 | |||
Blešno | 14.20 | 14.20 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 14.25 | 14.26 | |||
Hradec Králové zastávka | 14.28 | 14.28 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.32 | 14.34 | |||
Praskačka | 14.41 | 14.46 | |||
Lhota pod Libčany | 14.49 | 14.49 | |||
Dobřenice | 14.52 | 14.52 | |||
Kratonohy | 14.55 | 14.56 | |||
Káranice | 14.59 | 15.00 | |||
Nové Město nad Cidlinou | 15.03 | 15.04 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 15.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci