SC 505 „Pendolino“ | |
Řazení vlaku: 682-Bmpz + 082-Bmpz + 684-Bmpz + 084-Bmpz + 683-BRmpz + 081-Ampz + 681-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 6.42 | ||||
Lázně Kynžvart | 6.55 | 6.56 | |||
Mariánské Lázně | 7.01 | 7.03 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 7.10 | 7.11 | |||
Stříbro | 7.30 | 7.32 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 7.52 | 7.53 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 7.56 | 7.58 | |||
Praha-Smíchov | 9.07 | 9.09 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.16 | 9.37 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 10.29 | 10.30 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 11.40 | 11.42 | |||
Ostrava-Svinov | 12.30 | 12.32 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 12.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci