Os 5023 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 4.24 | ||||
Pardubice-Pardubičky | 4.26 | 4.27 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 4.29 | 4.29 | |||
Kostěnice | 4.33 | 4.34 | |||
Moravany | 4.37 | 4.37 | |||
Uhersko | 4.41 | 4.42 | |||
Sedlíšťka | 4.45 | 4.45 | |||
Zámrsk | 4.48 | 4.49 | |||
Dobříkov u Chocně | 4.51 | 4.51 | |||
Sruby | 4.54 | 4.54 | |||
Choceň | 4.58 | 5.04 | |||
Brandýs nad Orlicí | 5.09 | 5.09 | |||
Bezpráví | 5.13 | 5.13 | |||
Ústí nad Orlicí | 5.18 | 5.19 | |||
Ústí nad Orlicí město | 5.21 | 5.21 | |||
Dlouhá Třebová | 5.25 | 5.25 | |||
Česká Třebová | 5.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci