Os 5018 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lichkov | 5.42 | ||||
Mladkov | 5.44 | 5.45 | |||
Těchonín | 5.49 | 5.50 | |||
Jamné nad Orlicí | 5.53 | 5.54 | |||
Jablonné nad Orlicí | 5.56 | 5.58 | |||
Verměřovice | 6.02 | 6.02 | |||
Letohrad | 6.08 | 6.10 | |||
Dolní Dobrouč | 6.14 | 6.15 | |||
Hnátnice | 6.17 | 6.18 | |||
Lanšperk | 6.20 | 6.23 | |||
Černovír | 6.26 | 6.26 | |||
Dolní Libchavy | 6.29 | 6.30 | |||
Ústí nad Orlicí | 6.34 | 6.37 | |||
Brandýs nad Orlicí | 6.45 | 6.45 | |||
Choceň | 6.50 | 7.01 | |||
Zámrsk | 7.06 | 7.07 | |||
Uhersko | 7.12 | 7.12 | |||
Moravany | 7.16 | 7.22 | |||
Pardubice-Pardubičky | 7.29 | 7.30 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci