Os 5014 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 16.59 | ||||
Dlouhá Třebová | 17.04 | 17.04 | |||
Ústí nad Orlicí město | 17.08 | 17.08 | |||
Ústí nad Orlicí | 17.10 | 17.19 | |||
Brandýs nad Orlicí | 17.27 | 17.27 | |||
Choceň | 17.32 | 17.40 | |||
Sruby | 17.43 | 17.43 | |||
Dobříkov u Chocně | 17.46 | 17.46 | |||
Zámrsk | 17.48 | 17.48 | |||
Sedlíšťka | 17.51 | 17.51 | |||
Uhersko | 17.55 | 17.55 | |||
Moravany | 17.59 | 18.00 | |||
Kostěnice | 18.03 | 18.06 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 18.10 | 18.10 | |||
Pardubice-Pardubičky | 18.12 | 18.13 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.16 | 18.31 | |||
Pardubice-Svítkov | 18.34 | 18.34 | |||
Pardubice-Opočínek | 18.37 | 18.37 | |||
Valy u Přelouče | 18.40 | 18.41 | |||
Přelouč | 18.44 | 18.48 | |||
Lhota pod Přeloučí | 18.51 | 18.51 | |||
Řečany nad Labem | 18.54 | 18.57 | |||
Chvaletice | 19.00 | 19.01 | |||
Kojice | 19.03 | 19.03 | |||
Týnec nad Labem | 19.05 | 19.06 | |||
Záboří nad Labem | 19.08 | 19.08 | |||
Starý Kolín | 19.12 | 19.12 | |||
Kolín dílny | 19.16 | 19.16 | |||
Kolín | 19.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci