Os 5006 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 7.59 | ||||
Dlouhá Třebová | 8.04 | 8.04 | |||
Ústí nad Orlicí město | 8.08 | 8.08 | |||
Ústí nad Orlicí | 8.10 | 8.14 | |||
Bezpráví | 8.19 | 8.19 | |||
Brandýs nad Orlicí | 8.23 | 8.23 | |||
Choceň | 8.28 | 8.38 | |||
Sruby | 8.41 | 8.41 | |||
Dobříkov u Chocně | 8.44 | 8.44 | |||
Zámrsk | 8.46 | 8.46 | |||
Sedlíšťka | 8.49 | 8.49 | |||
Uhersko | 8.53 | 8.53 | |||
Moravany | 8.57 | 8.58 | |||
Kostěnice | 9.01 | 9.04 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 9.08 | 9.08 | |||
Pardubice-Pardubičky | 9.10 | 9.11 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 9.14 | 9.31 | |||
Pardubice-Svítkov | 9.34 | 9.34 | |||
Pardubice-Opočínek | 9.37 | 9.37 | |||
Valy u Přelouče | 9.40 | 9.41 | |||
Přelouč | 9.44 | 9.48 | |||
Lhota pod Přeloučí | 9.51 | 9.51 | |||
Řečany nad Labem | 9.54 | 9.57 | |||
Chvaletice | 10.00 | 10.01 | |||
Kojice | 10.03 | 10.03 | |||
Týnec nad Labem | 10.05 | 10.06 | |||
Záboří nad Labem | 10.08 | 10.08 | |||
Starý Kolín | 10.12 | 10.12 | |||
Kolín dílny | 10.16 | 10.16 | |||
Kolín | 10.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci