Os 4982 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrušovany u Brna | 16.42 | ||||
Vojkovice nad Svratkou | 16.44 | 16.45 | |||
Rajhrad | 16.47 | 16.48 | |||
Modřice | 16.52 | 16.53 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.00 | 17.02 | |||
Brno-Židenice | 17.05 | 17.14 | |||
Brno-Lesná | 17.19 | 17.19 | |||
Brno-Královo Pole | 17.22 | 17.22 | |||
Brno-Řečkovice | 17.25 | 17.25 | |||
Česká | 17.29 | 17.30 | |||
Kuřim | 17.34 | 17.34 | |||
Čebín | 17.40 | 17.41 | |||
Hradčany | 17.43 | 17.44 | |||
Tišnov | 17.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci