Os 4913 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 16.34 | ||||
Ostrov nad Oslavou | 16.40 | 16.40 | |||
Laštovičky | 16.44 | 16.44 | |||
Sklené nad Oslavou | 16.48 | 16.49 | |||
Křižanov | 16.55 | 16.56 | |||
Ořechov | 17.00 | 17.01 | |||
Osová Bítýška | 17.04 | 17.04 | |||
Vlkov u Tišnova | 17.07 | 17.08 | |||
Níhov | 17.12 | 17.13 | |||
Řikonín | 17.17 | 17.18 | |||
Dolní Loučky | 17.22 | 17.22 | |||
Tišnov | 17.27 | 17.28 | |||
Hradčany | 17.30 | 17.31 | |||
Čebín | 17.34 | 17.34 | |||
Kuřim | 17.40 | 17.41 | |||
Česká | 17.45 | 17.46 | |||
Brno-Řečkovice | 17.50 | 17.50 | |||
Brno-Královo Pole | 17.53 | 17.54 | |||
Brno-Lesná | 17.56 | 17.57 | |||
Brno-Židenice | 18.02 | 18.03 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.07 | 18.10 | |||
Brno-Horní Heršpice | 18.14 | 18.14 | |||
Modřice | 18.18 | 18.19 | |||
Popovice u Rajhradu | 18.22 | 18.22 | |||
Rajhrad | 18.24 | 18.25 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 18.28 | 18.29 | |||
Hrušovany u Brna | 18.32 | 18.35 | |||
Žabčice | 18.38 | 18.38 | |||
Vranovice | 18.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci