Os 4824 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 6.39 | ||||
Brno-Horní Heršpice | 6.43 | 6.44 | |||
Troubsko | 6.50 | 6.51 | |||
Střelice | 6.55 | 6.56 | |||
Tetčice | 7.02 | 7.03 | |||
Rosice u Brna | 7.05 | 7.05 | |||
Zastávka u Brna | 7.08 | 7.12 | |||
Vysoké Popovice | 7.20 | 7.20 | |||
Rapotice | 7.26 | 7.29 | |||
Kralice nad Oslavou | 7.35 | 7.35 | |||
Náměšť nad Oslavou | 7.43 | 7.47 | |||
Studenec | 7.54 | 7.58 | |||
Vladislav zastávka | 8.06 | 8.06 | |||
Třebíč | 8.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci