..: Trasa vlaku EN 477 Metropol - JŘ 2017 :..
EN 477 „Metropol“
Řazení vlaku: 101 + Bvmz61 + WLABmz826 + Bvcmz + Bvmz61 + Bvcmz + WLABmz826 + Bvmz61  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Berlin Hbf (tief)  18.51 19.01 
  Berlin Südkreuz 19.05 19.07 
  Herzberg (Elster) +19.57 20.00 
  Dresden Hbf 20.56 21.08 
  Bad Schandau  21.36 21.38 
  Děčín hlavní nádraží  21.53 21.56 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  22.11 22.15 
  Praha-Holešovice  23.17 23.18 
  Praha hlavní nádraží  23.27 23.58 
  Pardubice hlavní nádraží  1.06 1.08 
  Brno hlavní nádraží  2.45 3.15 
  Břeclav  3.47 4.40 
  Kúty  4.53 4.55 
  Bratislava hlavná stanica  5.36 5.48 
  Nové Zámky  6.42 6.44 
  Štúrovo  7.10 7.13 
  Szob  7.23 7.24 
  Vác  7.48 7.50 
  Budapest-Keleti pu.  8.37  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci