..: Trasa vlaku EN 476 Metropol - JŘ 2017 :..
EN 476 „Metropol“
Řazení vlaku: 380 + 2xBcmh + WLAB10ou + B10nouz + WLAB10mnouz + Bc10mnouz + B11mnouz + Bvmz61 + Bvcmz + WLABmz826 + Bvmz61 + WLABmz826 + WLABmee823 + Bcmz834 + Bee238  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Budapest-Keleti pu.   20.05 
  Vác  20.47 20.48 
  Szob  21.10 21.11 
  Štúrovo  21.21 21.24 
  Nové Zámky  21.50 21.52 
  Bratislava hlavná stanica  22.46 23.01 
  Kúty  23.41 23.43 
  Břeclav  23.55 0.24 
  Brno hlavní nádraží  0.54 1.11 
  Pardubice hlavní nádraží  2.42 2.52 
  Praha hlavní nádraží  3.45 4.06 
  Praha-Holešovice  4.14 4.15 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  5.20 5.22 
  Děčín hlavní nádraží  5.37 5.42 
  Bad Schandau  5.59 6.01 
  Dresden Hbf 6.27 6.39 
  Berlin Südkreuz 8.58 9.00 
  Berlin Hbf (tief)  9.07 9.19 

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci