Os 4631 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 17.58 | ||||
Hradčany | 18.00 | 18.01 | |||
Čebín | 18.04 | 18.04 | |||
Kuřim | 18.10 | 18.11 | |||
Česká | 18.15 | 18.16 | |||
Brno-Řečkovice | 18.20 | 18.20 | |||
Brno-Královo Pole | 18.23 | 18.24 | |||
Brno-Lesná | 18.26 | 18.27 | |||
Brno-Židenice | 18.32 | 18.33 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.37 | 18.40 | |||
Modřice | 18.47 | 18.48 | |||
Popovice u Rajhradu | 18.51 | 18.51 | |||
Rajhrad | 18.53 | 18.54 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 18.57 | 18.58 | |||
Hrušovany u Brna | 19.00 | 19.01 | |||
Žabčice | 19.04 | 19.04 | |||
Vranovice | 19.08 | 19.09 | |||
Pouzdřany | 19.12 | 19.13 | |||
Popice | 19.16 | 19.16 | |||
Šakvice | 19.19 | 19.20 | |||
Zaječí | 19.24 | 19.25 | |||
Rakvice | 19.28 | 19.29 | |||
Podivín | 19.32 | 19.33 | |||
Ladná | 19.36 | 19.36 | |||
Břeclav | 19.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci