Os 4618 | |
Řazení vlaku: 242 + Ds952 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 7.43 | ||||
Ladná | 7.48 | 7.49 | |||
Podivín | 7.52 | 7.52 | |||
Rakvice | 7.55 | 7.56 | |||
Zaječí | 7.59 | 7.59 | |||
Šakvice | 8.04 | 8.05 | |||
Popice | 8.08 | 8.08 | |||
Pouzdřany | 8.11 | 8.12 | |||
Vranovice | 8.15 | 8.16 | |||
Žabčice | 8.20 | 8.20 | |||
Hrušovany u Brna | 8.23 | 8.28 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 8.30 | 8.31 | |||
Rajhrad | 8.34 | 8.35 | |||
Popovice u Rajhradu | 8.37 | 8.38 | |||
Modřice | 8.41 | 8.42 | |||
Brno hlavní nádraží | 8.49 | 8.53 | |||
Brno-Židenice | 8.56 | 8.57 | |||
Brno-Lesná | 9.03 | 9.03 | |||
Brno-Královo Pole | 9.06 | 9.06 | |||
Brno-Řečkovice | 9.09 | 9.09 | |||
Česká | 9.13 | 9.14 | |||
Kuřim | 9.18 | 9.19 | |||
Čebín | 9.26 | 9.26 | |||
Hradčany | 9.29 | 9.29 | |||
Tišnov | 9.32 | 9.33 | |||
Dolní Loučky | 9.37 | 9.38 | |||
Řikonín | 9.41 | 9.41 | |||
Níhov | 9.46 | 9.46 | |||
Vlkov u Tišnova | 9.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci