Os 4612 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 5.42 | ||||
Ladná | 5.47 | 5.48 | |||
Podivín | 5.51 | 5.51 | |||
Rakvice | 5.54 | 5.55 | |||
Zaječí | 5.58 | 5.59 | |||
Šakvice | 6.04 | 6.05 | |||
Popice | 6.08 | 6.08 | |||
Pouzdřany | 6.11 | 6.12 | |||
Vranovice | 6.15 | 6.16 | |||
Žabčice | 6.20 | 6.20 | |||
Hrušovany u Brna | 6.23 | 6.28 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 6.30 | 6.31 | |||
Rajhrad | 6.34 | 6.35 | |||
Popovice u Rajhradu | 6.37 | 6.38 | |||
Modřice | 6.41 | 6.42 | |||
Brno hlavní nádraží | 6.49 | 6.53 | |||
Brno-Židenice | 6.56 | 6.57 | |||
Brno-Lesná | 7.03 | 7.03 | |||
Brno-Královo Pole | 7.06 | 7.06 | |||
Brno-Řečkovice | 7.09 | 7.09 | |||
Česká | 7.13 | 7.14 | |||
Kuřim | 7.18 | 7.19 | |||
Čebín | 7.26 | 7.26 | |||
Hradčany | 7.29 | 7.29 | |||
Tišnov | 7.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci