..: Trasa vlaku EN 444 Slovakia - JŘ 2017 :..
EN 444 „Slovakia“
Řazení vlaku: 150.2_n2 + 2xWLABmee62 + WLAB822 + 2xWLABmee62 + Bcmh + Beer61 + 2xWLABmee62 + DDm915 + DDm  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Košice   20.24 
  Kysak  20.39 20.41 
  Spišská Nová Ves  21.19 21.20 
  Poprad-Tatry  21.39 21.59 
  Liptovský Mikuláš  22.40 22.42 
  Ružomberok  22.59 23.01 
  Kraľovany  23.16 23.18 
  Vrútky  23.32 23.34 
  Žilina  23.50 0.12 
  Čadca +0.37 0.40 
  Český Těšín (Czeski Cieszyn) +1.06 1.07 
  Bohumín  1.41 2.12 
  Ostrava hlavní nádraží  2.20 2.23 
  Přerov  3.09 3.41 
  Olomouc hlavní nádraží  3.56 3.58 
  Česká Třebová  4.45 4.47 
  Pardubice hlavní nádraží  5.23 5.25 
  Kolín  5.48 5.50 
  Praha hlavní nádraží  6.33 7.10 

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci