..: Trasa vlaku EN 443 Bohemia - JŘ 2017 :..
EN 443 „Bohemia“
Řazení vlaku: 350_b + WLABm62 + B10nouz + Bcmz834 + WLABmz826 + WLABmee823 + WLABmee62 + Bcmz834 + Bdghmeer61 + Bmz235 + WLABmee823 + 2xWLABmee62 + DDm + DDm915  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   23.09 
  Kolín  23.57 23.59 
  Pardubice hlavní nádraží  0.20 0.23 
  Česká Třebová  1.00 1.02 
  Zábřeh na Moravě  1.25 1.27 
  Olomouc hlavní nádraží  1.52 1.55 
  Ostrava-Svinov  2.49 2.52 
  Ostrava hlavní nádraží  2.58 3.02 
  Bohumín  3.09 3.36 
  Karviná hlavní nádraží  3.51 3.52 
  Český Těšín (Czeski Cieszyn)  4.11 4.13 
  Třinec (Trzyniec)  4.19 4.20 
  Čadca  4.43 4.46 
  Kysucké Nové Mesto  5.03 5.04 
  Žilina  5.14 5.16 
  Vrútky  5.32 5.34 
  Kraľovany  5.46 5.47 
  Ružomberok  6.02 6.03 
  Liptovský Mikuláš  6.20 6.22 
  Štrba  6.49 6.50 
  Poprad-Tatry  7.03 7.25 
  Spišská Nová Ves  7.42 7.44 
  Margecany  8.09 8.11 
  Kysak  8.25 8.27 
  Košice  8.39 9.01 
  Trebišov  9.45 9.47 
  Bánovce nad Ondavou  9.57 10.01 
  Michalovce  10.10 10.11 
  Strážske  10.22 10.23 
  Humenné  10.33  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci