..: Trasa vlaku EN 442 Bohemia - JŘ 2017 :..
EN 442 „Bohemia“
Řazení vlaku: 757 + Beer61 + Bmz235 + Bdghmeer61 + Bcmz834 + WLABmee62 + 2xWLABmee823 + DDm915  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Humenné   19.46 
  Strážske  19.55 19.56 
  Michalovce  20.07 20.12 
  Bánovce nad Ondavou  20.21 20.23 
  Trebišov  20.33 20.41 
  Košice  21.28 22.08 
  Kysak  22.20 22.22 
  Margecany  22.36 22.38 
  Spišská Nová Ves  23.03 23.05 
  Poprad-Tatry  23.23 23.25 
  Štrba  23.40 23.42 
  Liptovský Mikuláš  0.08 0.10 
  Ružomberok  0.26 0.28 
  Kraľovany  0.43 0.45 
  Vrútky  0.57 0.59 
  Žilina  1.15 1.34 
  Čadca  1.59 2.01 
  Třinec (Trzyniec)  2.22 2.23 
  Český Těšín (Czeski Cieszyn)  2.29 2.31 
  Karviná hlavní nádraží  2.50 2.51 
  Bohumín  3.06 3.29 
  Ostrava hlavní nádraží  3.36 3.38 
  Ostrava-Svinov  3.45 3.47 
  Olomouc hlavní nádraží  4.40 4.43 
  Zábřeh na Moravě  5.06 5.08 
  Česká Třebová  5.32 5.34 
  Pardubice hlavní nádraží  6.07 6.15 
  Velim +6.40 6.43 
  Pečky +6.49 6.52 
  Praha hlavní nádraží  7.22 7.48 

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci