EN 442 „Bohemia“ | |
Řazení vlaku: 757 + Beer61 + Bmz235 + Bdghmeer61 + Bcmz834 + WLABmee62 + 2xWLABmee823 + DDm915 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humenné | 19.46 | ||||
Strážske | 19.55 | 19.56 | |||
Michalovce | 20.07 | 20.12 | |||
Bánovce nad Ondavou | 20.21 | 20.23 | |||
Trebišov | 20.33 | 20.41 | |||
Košice | 21.28 | 22.08 | |||
Kysak | 22.20 | 22.22 | |||
Margecany | 22.36 | 22.38 | |||
Spišská Nová Ves | 23.03 | 23.05 | |||
Poprad-Tatry | 23.23 | 23.25 | |||
Štrba | 23.40 | 23.42 | |||
Liptovský Mikuláš | 0.08 | 0.10 | |||
Ružomberok | 0.26 | 0.28 | |||
Kraľovany | 0.43 | 0.45 | |||
Vrútky | 0.57 | 0.59 | |||
Žilina | 1.15 | 1.34 | |||
Čadca | 1.59 | 2.01 | |||
Třinec (Trzyniec) | 2.22 | 2.23 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 2.29 | 2.31 | |||
Karviná hlavní nádraží | 2.50 | 2.51 | |||
Bohumín | 3.06 | 3.29 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 3.36 | 3.38 | |||
Ostrava-Svinov | 3.45 | 3.47 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 4.40 | 4.43 | |||
Zábřeh na Moravě | 5.06 | 5.08 | |||
Česká Třebová | 5.32 | 5.34 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.07 | 6.15 | |||
Velim | + | 6.40 | 6.43 | ||
Pečky | + | 6.49 | 6.52 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.22 | 7.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci