Os 4310 | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 12.04 | ||||
Popov | 12.09 | 12.09 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 12.15 | 12.15 | |||
Divnice | 12.17 | 12.17 | |||
Slavičín | 12.21 | 12.21 | |||
Hostětín | 12.26 | 12.26 | |||
Pitín zastávka | 12.33 | 12.34 | |||
Bojkovice město | 12.37 | 12.38 | |||
Bojkovice | 12.40 | 12.41 | |||
Záhorovice | 12.43 | 12.44 | |||
Nezdenice | 12.47 | 12.47 | |||
Šumice | 12.50 | 12.50 | |||
Újezdec u Luhačovic | 12.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci