..: Trasa vlaku Sp 4284 Záhorie - JŘ 2017 :..
Sp 4284 „Záhorie“
Řazení vlaku: 263_b + 951  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Bratislava hlavná stanica   14.31 
  Devínska Nová Ves  14.44 14.45 
  Malacky  14.59 15.00 
  Veľké Leváre  15.06 15.07 
  Závod  15.11 15.12 
  Moravský Ján  15.16 15.17 
  Sekule  15.20 15.21 
  Kúty  15.27 15.35 
  Brodské  15.39 15.40 
  Lanžhot  15.46 15.46 
  Břeclav  15.54  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci