Os 4211 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 12.35 | ||||
Hrušky zastávka | 12.41 | 12.41 | |||
Moravská Nová Ves | 12.44 | 12.45 | |||
Lužice | 12.48 | 12.48 | |||
Hodonín | 12.52 | 12.54 | |||
Rohatec zastávka | 12.57 | 12.58 | |||
Rohatec | 13.00 | 13.01 | |||
Bzenec přívoz | 13.06 | 13.07 | |||
Moravský Písek | 13.11 | 13.12 | |||
Moravský Písek zastávka | 13.14 | 13.14 | |||
Nedakonice | 13.18 | 13.19 | |||
Kostelany nad Moravou | 13.21 | 13.22 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.25 | 13.31 | |||
Huštěnovice | 13.34 | 13.35 | |||
Spytihněv | 13.38 | 13.38 | |||
Napajedla | 13.41 | 13.41 | |||
Otrokovice | 13.45 | 13.47 | |||
Tlumačov | 13.51 | 13.51 | |||
Záhlinice | 13.54 | 13.55 | |||
Hulín | 13.58 | 14.05 | |||
Břest | 14.08 | 14.09 | |||
Říkovice | 14.11 | 14.12 | |||
Horní Moštěnice | 14.15 | 14.15 | |||
Přerov | 14.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci