Os 4143 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 12.49 | ||||
Brno-Židenice | 12.52 | 12.57 | |||
Brno-Slatina | 13.02 | 13.03 | |||
Šlapanice | 13.07 | 13.07 | |||
Blažovice | 13.12 | 13.12 | |||
Křenovice dolní nádraží | 13.16 | 13.17 | |||
Slavkov u Brna | 13.20 | 13.21 | |||
Křižanovice | 13.25 | 13.25 | |||
Marefy | 13.28 | 13.28 | |||
Bučovice | 13.30 | 13.31 | |||
Nevojice | 13.34 | 13.35 | |||
Nesovice | 13.38 | 13.38 | |||
Brankovice | 13.42 | 13.43 | |||
Nemotice | 13.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci