Os 4101 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 + Bdtn756 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 4.27 | ||||
Křenovice dolní nádraží | 4.48 | 4.48 | |||
Slavkov u Brna | 4.52 | 4.53 | |||
Křižanovice | 4.57 | 4.58 | |||
Marefy | 5.01 | 5.01 | |||
Bučovice | 5.04 | 5.05 | |||
Nevojice | 5.09 | 5.09 | |||
Nesovice | 5.12 | 5.13 | |||
Brankovice | 5.17 | 5.17 | |||
Nemotice | 5.21 | 5.21 | |||
Jestřabice | 5.27 | 5.27 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 5.32 | 5.32 | |||
Kyjov | 5.37 | 5.38 | |||
Kyjov zastávka | 5.41 | 5.41 | |||
Vlkoš | 5.46 | 5.46 | |||
Vracov | 5.50 | 5.51 | |||
Bzenec | 5.55 | 5.56 | |||
Veselí nad Moravou | 6.05 | 6.13 | |||
Uherský Ostroh | 6.17 | 6.18 | |||
Ostrožská Nová Ves | 6.22 | 6.23 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 6.25 | 6.25 | |||
Kunovice zastávka | 6.28 | 6.29 | |||
Uherské Hradiště | 6.33 | 6.43 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 6.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci