..: Trasa vlaku EN 407 Chopin - JŘ 2017 :..
EN 407 „Chopin“
Řazení vlaku: EU44 + WLAB10mnouz + Bc10mnouz + 2xB11mnouz + Bc10mnouz + WLAB10mnouz + B11mnouz + Bc10mnouz + WLAB10mnouz  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Warszawa Wschodnia   21.09 
  Warszawa Centralna  21.15 21.20 
  Warszawa Zachodnia  21.24 21.25 
  Opoczno Południowe  22.16 22.17 
  Zawiercie  23.15 23.16 
  Dąbrowa Górnicza  23.31 23.32 
  Sosnowiec Główny  23.39 23.40 
  Katowice  23.49 0.05 
  Tychy  0.21 0.22 
  Pszczyna  0.35 0.36 
  Zebrzydowice  1.02 1.03 
  Petrovice u Karviné +1.09 1.09 
  Bohumín  1.21 2.20 
  Ostrava hlavní nádraží  2.28 2.31 
  Ostrava-Svinov  2.38 2.40 
  Přerov  3.20 3.22 
  Otrokovice  3.36 3.38 
  Břeclav  4.14 5.49 
  Wien Hbf  6.55  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci