..: Trasa vlaku EN 406 Chopin - JŘ 2017 :..
EN 406 „Chopin“
Řazení vlaku: 380 + Bvmz61 + WLABmz826 + Bcmh + B11mnouz + Bc10mnouz + WLAB10mnouz + WLABmee62 + WLAB10ou + Bcmh + Bmz61  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Wien Hbf   22.50 
  Břeclav  23.49 0.13 
  Otrokovice  0.46 0.48 
  Přerov  1.03 1.05 
  Ostrava-Svinov  1.45 1.47 
  Ostrava hlavní nádraží  1.54 1.56 
  Bohumín  2.03 3.00 
  Zebrzydowice  3.18 3.19 
  Pszczyna  3.44 3.45 
  Tychy  3.56 3.57 
  Katowice  4.14 4.31 
  Sosnowiec Główny  4.39 4.40 
  Dąbrowa Górnicza  4.47 4.48 
  Zawiercie  5.04 5.05 
  Opoczno Południowe  6.03 6.04 
  Warszawa Zachodnia  6.59 7.01 
  Warszawa Centralna  7.05 7.10 
  Warszawa Wschodnia  7.16  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - Felelősök