Os 4057 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 15.06 | ||||
Dolní Lhota | 15.08 | 15.09 | |||
Blansko město | 15.12 | 15.12 | |||
Blansko | 15.14 | 15.16 | |||
Adamov zastávka | 15.22 | 15.22 | |||
Adamov | 15.24 | 15.25 | |||
Babice nad Svitavou | 15.28 | 15.28 | |||
Bílovice nad Svitavou | 15.33 | 15.33 | |||
Brno-Židenice | 15.39 | 15.40 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci