Os 4039 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 11.57 | ||||
Věžky | 12.02 | 12.03 | |||
Chropyně | 12.09 | 12.12 | |||
Kojetín | 12.17 | 12.20 | |||
Měrovice nad Hanou | 12.23 | 12.24 | |||
Němčice nad Hanou | 12.27 | 12.29 | |||
Nezamyslice | 12.34 | 12.38 | |||
Chvalkovice na Hané | 12.42 | 12.42 | |||
Ivanovice na Hané | 12.45 | 12.47 | |||
Hoštice-Heroltice | x | 12.50 | 12.50 | ||
Vyškov na Moravě | 12.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci