Os 4037 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 9.57 | ||||
Věžky | 10.02 | 10.03 | |||
Chropyně | 10.09 | 10.12 | |||
Kojetín | 10.17 | 10.20 | |||
Měrovice nad Hanou | 10.23 | 10.24 | |||
Němčice nad Hanou | 10.27 | 10.29 | |||
Nezamyslice | 10.34 | 10.35 | |||
Chvalkovice na Hané | 10.39 | 10.39 | |||
Ivanovice na Hané | 10.42 | 10.42 | |||
Hoštice-Heroltice | x | 10.45 | 10.45 | ||
Vyškov na Moravě | 10.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci