..: Trasa vlaku EN 402 Silesia - JŘ 2017 :..
EN 402 „Silesia“
Řazení vlaku: EU07 + Bmz61 + Bcmh + WLAB10ou + B10nouz + WLAB10ou + 2xBcmh + WLABmee823 + WLABmz826 + Bcmz834 + B10nouz  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Kraków Główny   22.02 
  Kraków Płaszów  22.08 22.23 
  Oświęcim  23.41 23.42 
  Brzeszcze Jawiszowice  23.59 0.00 
  Czechowice Dziedzice  0.24 0.25 
  Zebrzydowice  0.53 0.54 
  Petrovice u Karviné +1.00 1.00 
  Bohumín  1.12  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - Felelősök