Os 4009 | |
Řazení vlaku: 650 + 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 10.50 | ||||
Dolní Lhota | 10.53 | 10.53 | |||
Blansko město | 10.56 | 10.57 | |||
Blansko | 10.58 | 11.05 | |||
Adamov zastávka | 11.11 | 11.12 | |||
Adamov | 11.13 | 11.14 | |||
Babice nad Svitavou | 11.17 | 11.17 | |||
Bílovice nad Svitavou | 11.22 | 11.22 | |||
Brno-Židenice | 11.27 | 11.28 | |||
Brno hlavní nádraží | 11.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci