Os 3921 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 16.23 | ||||
Bezměrov | x | 16.27 | 16.27 | ||
Postoupky | x | 16.30 | 16.30 | ||
Kroměříž | 16.35 | 16.46 | |||
Hulín | 16.54 | 17.05 | |||
Třebětice | 17.09 | 17.09 | |||
Holešov | 17.14 | 17.22 | |||
Dobrotice | x | 17.26 | 17.26 | ||
Jankovice | x | 17.28 | 17.28 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 17.31 | 17.31 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 17.35 | 17.36 | |||
Loukov | x | 17.41 | 17.41 | ||
Osíčko | 17.45 | 17.49 | |||
Podhradní Lhota | 17.54 | 17.54 | |||
Kunovice-Loučka | 17.57 | 17.57 | |||
Police u Valašského Meziříčí | x | 18.02 | 18.02 | ||
Branky na Moravě | 18.06 | 18.06 | |||
Valašské Meziříčí | 18.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci